Okyanus Hayvancılık 2011 yılında 130 dönüm arazi üzerine kuruldu. Besi hayvancılığı , süt ve damızlık hayvancılığı sektöründe tesislerimizde hijyene verdiğimiz olağan üstü önem ile dolaylı yoldan insan sağlığına çok dikkat ediyoruz. Ayrıca çiftliğimizde son teknolojiyi takip ederek tam otomatik makinelerde paralel sağım sistemi ile, kaliteyi ve verimliliği artırıyor sektörümüze öncülük ederek olumlu katkılar sağlıyoruz. 

Uzman veterinerimiz periyodik kontroller ve anında müdahalelerle hayvanlarımızın sağlıklı yetişmelerini sağlarken, alanında eğitimli kadromuz da gerekli bakımları yaparak hayvanlarımızın verimliliğini  artırmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada hayvancılık, gıda gereksiniminin karşılanması, sanayi sektörüne girdi sağlanması, yarattığı ekonomik değer ve istihdam olanakları açısından bugün olduğu gibi gelecekte de önemini koruyacaktır. Bu noktadan hareketle üretim kalitesini ve kapasitesini her geçen gün artırarak sektörümüzü geliştirmeyi, sektördeki yerimizi sağlamlaştırmayı , küresel rekabet edebilirliğe katkı sağlamayı amaç edindik.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
© 2017 OKYANUS HAYVANCILIK | Gizlilik
MND Ajans